Makrama ślubna

Skoro tu trafiłaś, to prawdopodobnie szukasz oryginalnych dekoracji na swoje wesele. A może planujesz ślub w plenerze? Może świadczysz usługi organizowania wesel i potrzebujesz uzupełnienia stylizacji boho? Jesteś fotografem i potrzebujesz makramy do sesji plenerowej? W każdej z tych sytuacji mogę Ci pomóc.

Zakochałam się w makramie jakiś czas temu i mam na nią bardzo dużo pomysłów, ale upiększanie tego szczególnego dnia, kiedy dwie osoby ślubują sobie wieczną miłość jest chyba moim ulubionym.

Możliwości wykorzystania makramy w czasie ślubu czy na weselu jest wiele. Jeśli skontaktujesz się ze mną odpowiednio wcześniej, mogę zaplątać coś na zamówienie, według Twojego pomysłu. Możesz makramę kupić, a możesz też wypożyczyć.

Najpopularniejsze wykorzystanie makramy to tło za Parą Młodą. Może to być duża makrama na całą ścianę, makrama przysłaniająca okno, tworząca wyjątkowy klimat, czy mniejsza dekoracja. Oprócz tego możesz powiesić nad stołami lampiony lub kwietniki, położyć na stole bieżnik z makramy, udekorować krzesła. Jeśli chcesz brać ślub w plenerze, możesz wykorzystać makramę jako dekorację ogrodowego ołtarza, a ogród ozdobić łapaczami snów i girlandami.

Poniższe zdjęcia przedstawiają moje makramy “w akcji”. Są to sesje stylizowane, ale i zdjęcia ze ślubów “moich” Par.

makrama slubna prosta idea

makrama slubna prosta idea

makrama slubna prosta idea

makrama slubna prosta idea

makrama slubna prosta idea

makrama slubna prosta idea

makrama slubna prosta idea

makrama slubna prosta idea

Możliwości jest bardzo dużo. Jeśli poszukujesz inspiracji albo podpowiedzi jak wykorzystać makramę na weselu, zapraszam Cię do przejrzenia mojej tablicy na Pintereście. Tam zbieram inspiracje dla siebie. Możesz również do mnie napisać na pi@prostaidea.pl, chętnie podzielę się tym co wiem, podpowiem różne rozwiązania i przygotuję propozycję cenową.

Ania.