Newsletter

Zapisz się na newsletter Prosta Idea i pobierz trzy makramowe wlepki na Insta Stories!

 

 

Jeśli zdecydujesz się zostawić mi swój adres e-mail, będę mogła wysyłać Ci informacje o tym, co się u mnie dzieje, jakie mam plany i propozycje dla Ciebie, jakich nowości możesz się spodziewać. W szczególności będę pisała o:

  • warsztatach,  które staram się organizować raz w miesiącu. Są to warsztaty z makramy, ale nie tylko. Ostatnio razem z Olą z Dzikich Barw poprowadziłyśmy zajęcia z plątania sznurków połączone z roślinnym farbowaniem. Więcej o warsztatach możesz przeczytać tutaj. Zachęcam do wysyłania informacji zwrotnej gdzie byś chciała wziąć udział w takich warsztatach.
  • nowych wpisach na blogu, które dotyczą makramy. Znajdziesz u mnie wpisy z kategorii DIY, gdzie proponuję Ci wykonanie razem ze mną jakiegoś projektu krok po kroku, wpisy teoretyczne, jak ten o sznurkach, który cieszy się chyba największym powodzeniem, czy sznurkowe inspiracje.
  • produktach, które możesz u mnie kupić, a których, mam nadzieję, będzie z czasem coraz więcej. Zapraszam Cię do mojego sklepiku!
  • promocjach jakie mam dla swoich Czytelniczek.
  • ważnych aktualnościach, które ciężko mi teraz przewidzieć.

Dostaniesz również trzy makramowe naklejki, które będziesz mogła używać na swoich Insta Stories, żeby twoje relacje były jeszcze bardziej makramowe!

Bardzo jestem ciekawa Twoich relacji z wlepkami. Miło mi będzie jak mnie oznaczysz 🙂