O blogu

Prosta idea narodziła się w momencie na zakręcie. Rozejrzałam się dookoła po swoim domu i życiu i stwierdziłam, że nie ogarniam. A raczej, że chcę ogarnąć za dużo. Postanowiłam sprzedać biznes, żeby skupić się na dzieciach. Postanowiłam uporządkować najbliższe otoczenie, żeby bałagan nie mieszał nam w głowach.
Prosta idea to najzwyczajniej pomysł na prostsze, pełniejsze i wolniejsze życie. Życie szczęśliwe na co dzień. Na blogu chcę pisać o zwykłych rzeczach, które sprawiają nam radość, o swoich postępach w upraszczaniu wszystkiego, o sposobach na nieład w domu i głowie, ale także o makramie, która wplotła się w moje spokojne życie.

 

Takie pojęcia jak slow life czy minimalizm nie są mi obce i będą mi drogowskazami, chociaż jedyna idea, której będę się wiernie trzymać to ta moja. Prosta. Musisz o mnie wiedzieć, że jestem umysłem ścisłym z zapędami artystycznymi, ale także typem fanki eko i rodzicielstwa bliskości. Zainspirować potrafi mnie wszystko, dlatego mam na życie i bloga wiele pomysłów. To, czemu aktualnie poświęcam swój wolny czas to makrama. Będę próbowała Cię do niej przekonać, zainspirować do poszukiwania własnego hobby, które pozwoli Ci się oderwać od codziennych problemów.

 

Będzie mi niezmiernie miło, jak zostaniesz na dłużej. Twoje wizyty i uwagi będą mnie motywować do działania.

 

Ania.